خانواده گروه

گروه صنعتی و بازرگانی آمای جهان گستر
Amaye Jahan Gostar I.C.G

قدمت کسب و کار این گروه در طی 8 نسل گذشته همواره بر تجارت استوار بوده است، اما هم زمان با رشد اقتصادی کشور به ویژه در طی 30 سال گذشته، این کسب و کار خانوادگی، خود را با الزامات و ضروریات پیش آمده منطبق ساخت.

هسته اولیه این گروه، «شرکت آمای جهان گستر یزد»، 30 سال پیش به عنوان یک مجموعه توزیع و پخش در شهرستان «ابرکوه» شکل گرفت، اما با گذر زمان و توسعه فعالیت آن، به مرکز استان یزد منتقل گردید. از آن زمان تاکنون به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‏های توزیع ایران، به ویژه در مناطق مرکزی و شرقی کشور، در حال فعالیت است.

از سال 1396، دامنه فعالیت این مجموعه با تأسیس «شرکت آمای جهان گستر یکتا» با رویکرد تولیدی و صنعتی، در سطح ملی گسترش یافت و دوره جدیدی از حیات آن آغاز گردید. در حال حاضر گروه ‏های متنوع محصولات این شرکت با برندهای «ساوین»، «شنوف» و «گودایز» (محصولات ماکارونی، حبوبات و پروتئین سویا) تولید و در دسترس مصرف‏ کنندگان قرار می ‏گیرد.

هیات مدیره

بنیانگذار گروه

آقای سید محمد مصطفوی

1323-1395

مدیرعامل و رییس هیات مدیره

آقای سید ناصر مصطفوی

عضو هیات مدیره و معاون فروش و بازاریابی

آقای سید کاظم مصطفوی

عضو هیأت مدیره و معاون امور اقتصادی

آقای سید جمال مصطفوی

ساختار سازمانی

معرفی فعالیت های منطقه ای

در حال حاضر شرکت پخش جهان گستر یزد (وابسته به گروه آمای جهان گستر) با در اختیار داشتن 50 نفر پرسنل در بخش ‏های فروش، مالی، انبار و ترابری، 10 دستگاه انواع خودروی حمل بار و 15  هزار متر مربع انبارهای مجهز، محصولات مرتبط خود را در سطح بازارهای مویرگی، عمده فروشی، هورکا و فروشگاه ‏های زنجیره ‏ای توزیع می‌کند.

معرفی فعالیت های بین المللی

در راستای توسعه دامنه فعالیت ‏های مجموعه در خارج از مرزهای کشور، شرکت GICG (Georgia & Iran Commercial Group) به عنوان بازوی بین ‏المللی گروه تأسیس و مأموریت یافته است در برقراری ارتباط مؤثر تجاری بین فعالیت ‏های داخلی و خارجی گروه به ایفای نقش بپردازد.

مقر اصلی این شرکت در «تفلیس»، پایتخت کشور گرجستان می‌‏باشد.

به بالای صفحه بردن